KONST / Litografier / Konstmapp 12422117
nr 1242 2117
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Konstmapp, "Stenar & Pinnar". 7 st blad. Signerad, numrerad 55/100. Bladets mått: ca 55x79 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:54:13
18/3 14:11:00
18 mar
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist